9 Haziran 2010 Çarşamba

SEVEREK İZLEDİĞİM PROGRAMLAR

  • SURVİVOR

survivor

izlesene.com
 
Yılın macerası 'survivor kızlar- erkekler' acun ılıcalı ile yine show tv'de... acun ılıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'survivor kızlar erkekler' 17 nisan cumartesi akşamı show tv'de başlıyor. var mısın yok musun yarışmasının unutulmayan yarışmacılarının panama'da hayatta kalma mücadelelerini heyecanla izleyeceksiniz.. vahşi doğada hayatta kalmak için mücadele veren yarışmacılarımızın ne yatacak yerleri ne de yiyecek yemekleri var.. tek amaçları hayatta kalmak olan yarışmacılar zorlu 45 günün sonunda aynı zamanda 500 bin tl'lik ödülün sahibi olmak için birbirleri ile kıyasıya rekabete giriyorlar.
 

survivor özel şarkı

izlesene.com

  • AŞK-I MEMNU

aşk-ı memnu başladı

izlesene.com
 
Roman Peyker ve Nihat Beyin evlenmesiyle başlar. Peyker ve Bihter’in annesi Firdevs Hanım duldur ve Adnan Beye gizliden ilgi duymaktadır. Ancak Adnan Bey Bihter’den çok hoşlanmaktadır. Onunla evlenir. Adnan Bey varlıklı asil bir aileden gelmiştir. Annesi bu evliliği hiç kaldıramaz.


Bir gün toplanıp pikniğe giderler bütün aile oradadır. Adnan Beyin yeğeni Behlûl Peyker’e dayanamaz ve onu ensesinden ateşli bir şekilde öper. Peyker buna çok kızar çünkü kocasına çok bağlı birisidir. Behlûl Bihter’e göz koyar. Ondan çok hoşlanır onun fiziki görünüşü Behlûl’u çıldırtma seviyesine getirir. Bihter’in kendisinden hoşlanmasını sağlar ve o günden sonra her gece beraber olurlar.

Behlûl ve Bihter’in mektupları Nihal tarafından görülür.

Nihal bu olaya inanamaz çünkü Behlûlle evlenmeyi düşünmektedir. Nihal’in tam mutluluğu düşündüğü bir sırada bu olayı öğrenmesi hayatını yıkmıştır. Adnan Beyin bu olayı öğrenmesiyle her şey değişir.Adnan Bey ve Nihal eskisi gibi beraber yaşamaya karar verirler. Artık hayatlarında ne Behlûl ne de Bihter olacaktır.

  • AVRUPA YAKASI
 
avrupa yakası müzik

izlesene.com
 
  • HOW I MET YOUR MOTHER?


  • DADI